środa 12 Grudzień 2018
Imieniny: Ady, Aleksandra i Dagmary
bip
  • green

Aktualności

„FERIE Z EKONOMIĄ II”

Opublikowano: 10 grudnia 2018
Gmina Golub-Dobrzyń 29.11.2018 r. podpisała z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej umowy dotyczące współpracy w ramach programu, którego celem jest kształtowanie wiedzy, postaw przedsiębiorczych i rozwój umiejętności w zakresie bankowości, w tym produktów bankowych, sposób planowania i...

Magia i czary, czyli przedszkolne Andrzejki

Opublikowano: 10 grudnia 2018
"Hokus-pokus, czary-mary niech się spełnią andrzejkowe czary.” 30 listopada 2018 r. w przedszkolu we Wrockach zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2019r.

Opublikowano: 03 grudnia 2018
Przedstawiamy harmonogramy wywozu odpadów obowiązujące od 01 stycznia do 31 grudnia 2019r.

Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano: 03 grudnia 2018
W sobotę 01 grudnia br. w świetlicy wiejskiej w Białkowie odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

NA DESKACH NOWOGRODZKIEJ SCENY.....

Zaproszenie na spektakl
Opublikowano: 03 grudnia 2018
Wszyscy, którzy 29 listopada skorzystali z zaproszenia Szkolnego Koła Teatralnego działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowogrodzie, zaznali uczty duchowej oglądając premierę Dziadów Część II. Przygotowali ją uczniowie Szkoły pod kierunkiem nauczycielki Pani Agnieszki Kilińskiej-...

W Białkowie powstała siłownia zewnętrzna

Opublikowano: 27 listopada 2018
Mieszkańcy Białkowa mogą już korzystać z siłowni zewnętrznej, która pojawiła się przy świetlicy wiejskiej. Na siłownię składają się trzy podwójne urządzeń. Wśród nich jest biegacz, orbitrek, prasa nożna, wioślarz, surfer i krzesło.

Będzie dofinansowanie na budowę ścieżek rowerowych

Opublikowano: 27 listopada 2018
Dziś (27 listopada) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się uroczystość wręczenia umów o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Gmina Golub-Dobrzyń otrzyma wsparcie na budowę ścieżek rowerowych Krążno-...

Odbiór drogi w Parku Przemysłowo-Technologicznym

Opublikowano: 27 listopada 2018
5 października została odebrana inwestycja pn.: „Budowa drogi gminnej dojazdowej do Parku Przemysłowo-Technologicznego we Wrockach – I etap”

KRUS partnerem kampanii UOKiK Seniorze, nie daj się oszukać!

Opublikowano: 27 listopada 2018
W dniu 26 listopada br. w siedzibie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) Pani Aleksandra Hadzik – Prezes Kasy podpisała porozumienie, na podstawie którego Kasa włączyła się w kampanię społeczną pod hasłem Seniorze, nie daj się oszukać!

II sesja VIII kadencji Rady Gminy Golub–Dobrzyń

Opublikowano: 27 listopada 2018
Zapraszamy na II sesję VIII kadencji Rady Gminy Golub–Dobrzyń, która odbędzie się dnia 29 listopada 2018 roku (tj. czwartek) o godz. 12.00 w sali Nr 1 Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia (parter) przy Placu 1000-lecia 25.

Jubileusz Polskiego Związku Niewidomych w Golubiu-Dobrzyniu

Opublikowano: 26 listopada 2018
15 listopada 2018r. Powiatowe Koło Związku Niewidomych w Golubiu-Dobrzyniu obchodziło jubileusz 50- lecia powstania . Był to jednocześnie Dzień Białej Laski obchodzony pod hasłem „Niepełnosprawni bez ograniczeń” .

Spotkanie Seniorów w Cieszynach

Opublikowano: 26 listopada 2018
W ubiegłą sobotę tj. 24 listopada w Cieszynach Sołtys, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna po raz kolejny wspólnie zorganizowali coroczne spotkanie dla seniorów.

Od 1 grudnia 2018 r. rolnicy nie będą musieli dostarczać zaświadczeń lekarskich do KRUS

Opublikowano: 26 listopada 2018
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że w związku z tym, że od 1 grudnia 2018 r. zaświadczenia lekarskie będą wystawiane wyłącznie w formie elektronicznej (e-ZLA), rolnicy (domownicy rolnika) nie będą musieli dostarczać zaświadczeń lekarskich w celu przyznania prawa do zasiłku...

Podziękowania i życzenia dla pracowników GOPS

Opublikowano: 23 listopada 2018
W środę 21 listopada w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji dnia Pracownika Socjalnego.

Kolejny etap prac na trasie Kowalewo Pom. – Golub-Dobrzyń

Opublikowano: 23 listopada 2018
W związku z kolejnym etapem prac na drodze wojewódzkiej nr 554 łączącej Kowalewo Pomorskie z Golubiem-Dobrzyniem wykonawca planuje w czwartek (22 listopada) wprowadzić zmiany w organizacji ruchu. Objazd dla kierowców jadących tranzytem w kierunku Kowalewa Pomorskiego pozostaje bez zmian - prowadzi...

Strony

facebook
youtube
instagram