niedziela 07 Marzec 2021
Imieniny: Tomasza, Pawła i Pauli
bip
  • green

Sport i turystyka - Lista aktualności

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Opublikowano: 01 września 2020
W sobotę, 29 sierpnia na Orliku w Ostrowitem odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. W rozgrywkach brały udział zespoły reprezentujące sołectwa z Gminy Golub-Dobrzyń.

Zbierz drużynę i weź udział w Turnieju!

Opublikowano: 05 sierpnia 2020
Urząd Gminy Golub-Dobrzyń zaprasza do aktywnego udziału w „Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej”. Turniej adresowany jest do mieszkańców Gminy Golub-Dobrzyń, którzy mają ukończone 16 lat. Dopuszcza się udział w rozgrywkach jednego zawodnika w zespole nie zamieszkującego na terenie Gminy Golub-...

Międzynarodowy Wyścig Kolarski dla Kobiet „Śladami Anny Wazówny”

Opublikowano: 06 lipca 2020
1-2 sierpnia na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego odbędzie się I Międzynarodowy Wyścig Kolarski Elity Kobiet pod nazwą „Śladami Królewny Anny Wazówny”.

Umiem pływać

Opublikowano: 03 marca 2020
Uprzejmie informuję, iż Gmina Golub Dobrzyń po raz kolejny przystąpiła do realizacji programu powszechnej nauki pływania „UMIEM PŁYWAĆ” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów (FZSdU)

TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BŁĘKITNEJ ARMII

Opublikowano: 29 stycznia 2020
W dniu 19.01.2020 z inicjatywy Stowarzyszenia Krzewienia Sportu KORONA Gałczewko odbył się turniej piłkarski upamiętniający wydarzenia jakie miały miejsce 100 lat temu a mianowicie powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski.

CORAZ BLIŻEJ IGRZYSK

Opublikowano: 28 stycznia 2020
W niedzielę (26.01.2020) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmnie reprezentacja gminy Golub-Dobrzyń uczestniczyła w półfinałowym turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Sępólno Krajeńskie - Tokyo 2020.

Drudzy w półfinale

Opublikowano: 25 listopada 2019
15 listopada 2019r. w Wielgiem drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wrockach (kl. VI i młodsi) reprezentowała nasz powiat podczas odbywającego się Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych.

Niepokonane siatkarki

Opublikowano: 14 listopada 2019
W sobotę, 9 listopada br. kobieca siatkarska reprezentacja gminy Golub – Dobrzyń wzięła udział w Koronowie w pierwszym turnieju eliminacyjnym rozegranym w ramach igrzysk sportowców wiejskich Sępólno Krajeńskie – Tokio 2020. Zawodniczki rozegrały tam trzy spotkania. Każde z nich zakończyło się...

I miejsce w Działyniu!

Opublikowano: 21 października 2019
Drużyna LZS Białkowo brała udział w turnieju zorganizowanym na Orliku w Działyniu. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: Tirwit, FC Grajki, Golub Team, Iskra Dulsk oraz LZS Białkowo.

Pogoń za lisem w Olszówce

Opublikowano: 15 października 2019
W minioną sobotę (12 października) w Olszówce już po raz siódmy Sekcja Jeździecka Żwir-Bud zorganizowała pogoń za lisem, czyli Hubertusa. W gonitwie uczestniczyło przeszło 30 jeźdźców w różnym wieku i na koniach różnych ras. W pięknych okolicznościach przyrody i przy słonecznej pogodzie uczestnicy...

Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Opublikowano: 07 października 2019
W niedzielę 29 września 2019 r. ponad 150 zawodników z całego kraju zjechało do Golubia-Dobrzynia by uczestniczyć w V edycji Golub-Dobrzyń MTB Maraton. Organizatorem zawodów były: Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, Urząd Gminy Golub-Dobrzyń oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu. Zawody...

Znakomite występy zawodniczek i zawodników

Opublikowano: 20 sierpnia 2019
Daria Dębicka dwukrotnie zwyciężyła w kryteriach ulicznych w Grudziądzu i Grucznie. Natalia Głowacka była 3 w Grucznie. Oliwia Kępczyńska wygrała po samotnej ucieczce w Kijewie Królewskim a jej koleżanka z drużyny Eliza Rabażyńska była 3. Były to wyścigi w obsadzie międzynarodowej.

Trzy złota i srebro

Opublikowano: 09 lipca 2019
W dniu 6 lipca 2019 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Staży Pożarnych. Reprezentujące Gminę Golub-Dobrzyń OSP wypadły bardzo dobrze zdobywając 3 złote i 1 srebrny medal.

Siatkarki walczyły w Chełmnie

Opublikowano: 09 lipca 2019
W sobotę (6.07.2019) w Chełmnie rozegrano pierwszą rundę turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej kobiet do XVI Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Województwa Kujawsko – Pomorskiego „Sępólno Krajeńskie - Tokyo 2020”, które odbędą się latem 2020 roku. Gminę Golub-Dobrzyń reprezentowały:...

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo -Pożarnicze

Opublikowano: 24 czerwca 2019
23 czerwca odbyły się kolejne Miejsko-Gminne Zawody |Sportowo -Pożarnicze. W rozgrywkach udział wzięło 21 drużyn w tym 5 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.W kategorii Senior zwycięzcą została drużyna OSP Handlowy Młyn, broniąc tym samym tytułu z ubiegłego roku.W kategorii Kobiety OSP Wrocki.W CTIF...

Strony

facebook
youtube
instagram