poniedziałek 21 Październik 2019
Imieniny: Celiny, Urszuli i Janusza
bip
  • green

Urząd - Lista aktualności

Działka nad jeziorem Grodno na sprzedaż

Opublikowano: 17 października 2019
Golub – Dobrzyń, 2019-10-17GGR.6840.6.2019 W ó j t  G m i n y  G o l u b - D o b r z y ń Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38, ust. 1 oraz art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami /Dz. U. z 2018 r., poz. 2204 z późn. zm./, w oparciu o uchwałę Rady Gminy...

Dzień św. Papieża Jana Pawła II

Opublikowano: 16 października 2019
Dokładnie 41 lat temu, 16 października 1978 roku, metropolita krakowski ks. kard. Karol Wojtyła został wybrany na Stolicę Piotrową i przybrał imię Jan Paweł II. Rocznica wyboru Papieża Polaka to okazja do dziękczynienia za jego pontyfikat. Z tej okazji przedstawiciele samorządów: Gminy Golub-...

Zaproszenie

Opublikowano: 16 października 2019
Stowarzyszenie LGD "Dolina Drwęcy" zaprasza na kolejne indywidualne spotkania informacyjne na temat głównych założeń Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD "Dolina Drwęcy" na lata 2014-2020.

INFORMACJA

Opublikowano: 16 października 2019
Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich, prowadzone w formie Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano: 15 października 2019
14 bm. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowogrodzie odbyły się Gminne uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczycielom i pracownikom oświaty życzenia złożył, a wyróżnionym nagrody wręczył Wójt Gminy Golub-Dobrzyń Marek Ryłowicz.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano: 14 października 2019
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia i podziękowania Nauczycielom, Wychowawcom, Nauczycielom Emerytowanym oraz wszystkim Pracownikom Oświaty w Gminie Golub-Dobrzyń.

Zbadaj się za darmo

Opublikowano: 08 października 2019
W związku z przystąpieniem Gminy Golub-Dobrzyń do realizacji "Programu wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim" w zakresie przeprowadzania badań diagnostycznych krwi (w kierunku HBsAg i na obecność przeciwciał anty-HCV) zapraszamy na bezpłatne badania diagnostyczne.

Porozumienie podpisane

Opublikowano: 07 października 2019
Dnia 7 października 2019 roku Wójt Gminy Golub-Dobrzyń Marek Ryłowicz w towarzystwie Skarbnika Gminy Iwony Górskiej podpisał z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu porozumienie o współpracy dotyczącej realizacji programu „Czyste Powietrze”.

Trwa rekrutacja do II edycji Szkoły Inicjatyw Strażniczych

Opublikowano: 07 października 2019
Sieć Obywatelska Watchdog Polska, stowarzyszenie działające na rzecz prawa do informacji, ogłasza nabór do Szkoły Inicjatyw Strażniczych dla osób aktywnie działających w swojej lokalnej społeczności.

Złote Gody

Opublikowano: 03 października 2019
2 października 2019 roku w Urzędzie Gminy Golub-Dobrzyń odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Wiktorii i Stefana Celmer, Heleny i Mieczysława Fordońskich, Ewy i Romana Guzińskich, Jadwigi i Bernarda Michalskich, Anny i Juliana Janowskich.

Konferencja naukowo - promocyjna pt. Badania agrochemiczne wyznacznikiem trendów i wyzwań dla rolnictwa

Opublikowano: 01 października 2019
Wczoraj w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy Wójt Gminy Golub-Dobrzyń wziął udział w konferencji naukowo - promocyjnej pt. Badania agrochemiczne wyznacznikiem trendów i wyzwań dla rolnictwa.Na zdjęciu z Kazimierzem Kowalskim doradcą Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Bydgoszczy.

Oddział ZUS w Toruniu zaprasza do skorzystania z porad ekspertów

Opublikowano: 01 października 2019
Oddział ZUS w Toruniu zaprasza do skorzystania z porad ekspertów Zakładu podczas dyżuru telefonicznego nt. świadczenia uzupełniającego dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

Zaproszenie na spotkanie z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotrem Całbeckim

Opublikowano: 30 września 2019
Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotrem Całbeckim, Posłem na Sejm RP Tomaszem Lenzem oraz samorządowcami powiatu golubsko-dobrzyńskiego, które odbędzie się w środę 2 października br. o godz. 17:00 w Dworze Fijewo (ul. PTTK 21) w Golubiu-...

Gmina Golub-Dobrzyń przyjazna ekonomii społecznej

Opublikowano: 27 września 2019
Wójt GminyMarek Ryłowicz, odebrał z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego nagrodę „Samorząd rozwijający ekonomię społeczną”. Wyróżnienie zostało wręczone 24 września podczas 10. Kujawsko-PomorskiegoForum Ekonomii Społecznej.

Studenci – czas start!

Opublikowano: 27 września 2019
Wykładem „Cukrzyca – choroba XXI wieku” odbyła się inauguracja nowego roku akademickiego dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z filią w Ostrowitem. Studentów w imieniu Wójta przywitał sekretarz Gminy, Krzysztof Pieczka, zaś w imieniu dziekana Regionalnej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku,...

Strony

facebook
youtube
instagram