niedziela 25 Sierpień 2019
Imieniny: Grzegorza, Ludwika i Luizy
bip
  • green

Aktualna sytuacja w szkołach

11 kwietnia 2019

 

Szanowni Państwo, przedstawiamy komunikaty szkół z terenu Gminy Golub-Dobrzyń dot. aktualnej sytuacji związanej ze strajkiem.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z poszczególnymi placówkami.
 
 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gałczewie  

(informacja z 15 kwietnia 2019r.)


(informacja z 12 kwietnia 2019r.)

 


(informacja z 8 kwietnia 2019r.)

****

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Lisewie

(informacja z 10 kwietnia 2019r.)


***

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie

(informacja z 10 kwietnia 2019r.)

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie strajk trwa nadal, dziś zapewniliśmy opiekę 5 uczniom. W piątek w kościele parafialnym odbędzie się msza rekolekcyjna dla dzieci w imieniu nauczyciela religii oraz księdza proboszcza zapraszam do kościoła - na 9.00. EGZAMIN DLA UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ PRZEBIEGNIE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM. Bardzo dziękuję nauczycielom za deklarację udziału w pracach podczas egzaminu - Wiem, że zależy Wam na naszych uczniach. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie klasę ósmą.
 

Renata Piskorska

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowogrodzie

***

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowitem
(informacja z 10 kwietnia 2019r.)

***

Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku

Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku informuje, iż od 10 kwietnia pracuje już w normalnym trybie !
Zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

***

Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wrockach

(informacja z 15 kwietnia 2019r.)

Drodzy rodzice i uczniowie;

 W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wrockach kończy się z dniem dzisiejszym akcja strajkowa.  W związku z powyższym informuję, iż od 24 kwietnia (środa), w szkole i w przedszkolu rozpoczynają się zajęcia zgodnie z dotychczasowymi planami zajęć.

 Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie.  

Dyrektor i Pracownicy ZSP

 
 
 
(informacja z 10 kwietnia 2019r.)

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z brakiem porozumienia pomiędzy stronami sporu pracowniczego, w naszej szkole nadal odbywa się strajk. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie w tak trudnym dla nas czasie.  My, pracownicy czujemy się źle w tej sytuacji, ale istniejące realia zmusiły nas do podjęcia takiej decyzji. Czujemy ogromną odpowiedzialność za przyszłość Państwa dzieci. Zwracamy się z prośbą o dalsze zrozumienie i cierpliwość. Jeżeli macie Państwo kłopot z zapewnieniem opieki Waszym dzieciom, w szkole do dyspozycji jest dyrekcja, która w wyjątkowych sytuacjach zorganizuje zajęcia świetlicowe. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zapewnić opiekę dzieciom z oddziałów przedszkolnych. Przygotowujemy się do przeprowadzenia egzaminów ósmoklasisty. Zespoły nadzorujące będą pracowały zgodnie z harmonogramem. 

Nie wiemy, jak sytuacja będzie się dalej rozwijała. O wszelkich zmianach i decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Z wyrazami szacunku

Nauczyciele i pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wrockach

facebook
youtube
instagram