poniedziałek 23 Listopad 2020
Imieniny: Adeli, Felicyty i Klemensa
bip
  • green

DZIEŃ WOLONTARIUSZA

07 grudnia 2016

W roku 2016 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza przypada  5 grudnia, wolontariusze z KLUBÓW WOLONTARIUSZA świętowali go 2 grudnia w Szkole Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Nowogrodzie dzięki uprzejmości Pani dyrektor Renaty Piskorskiej.

Spotkali się tam wszyscy wolontariusze z gminy Golub-Dobrzyń oraz zaproszeni goście: Pan Krzysztof Pieczka, Pani Joanna Wyżykowska, Pan Bogdan Jagielski, Pan Artur Kaszyński, Pani Małgorzata Kamińska, ksiądz Krzysztof Wiśniewski. Otwarto i poświęcono  KĄCIK WOLONTARIUSZA - miejsce spotkań wolontariuszy z Nowogrodu.

Każda grupa wolontariacka przygotowała prezentację multimedialną i w ten sposób opowiedziała o swojej działalności. Następnie wolontariusze mogli zintegrować się podczas zabaw przygotowanych przez Pana Mariusza Frydryszewskiego i jego grupę. Każdy wolontariusz otrzymał drobny upominek przygotowany przez Klub z Nowogrodu. Uczestnicy uroczystości mogli poczęstować się smakołykami przygotowanymi przez wolontariuszy na warsztatach kulinarnych.

 

Spotkanie zorganizowano w ramach projektu "Utworzenie Klubów Wolontariackich MAŁY WOLONTARIUSZ na terenie Gminy Golub-Dobrzyń" finansowanego ze środków FIO.

Koordynator projektu
"Utworzenie Klubów Wolontariackich
"Mały Wolontariusz"
na terenie Gminy Golub-Dobrzyń"
Anna Rydzińska

facebook
youtube
instagram