czwartek 27 Luty 2020
Imieniny: Gabriela, Anastazji i Anny
bip
  • green

II Memoriał Ryszarda Jankowskiego

17 czerwca 2019

16 czerwca na boisku Orlik w Ostrowitem odbył się drugi turniej poświęcony pamięci Ryszarda Jankowskiego- założyciela i wieloletniego prezesa LZS Białkowo. W turnieju brało udział sześć drużyn z tego trzy drużyny z terenu naszej Gminy. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej grupie zmierzyły się drużyny: Golub Team, Agrolok Football Team i LZS Gałczewko. W drugiej grupie o awans powalczyły: LZS Białkowo, TIRWIT Rembiocha i LZS Karczewo.

Z każdej grupy awansowały dwa zespoły. W grupie A pierwsze miejsce zajęła drużyna LZS Gałczewko, a o drugim miejscu w grupie i awansie decydowały rzuty karne, gdyż dwie drużyny miały taką samą ilość punktów i taki sam bilans bramkowy. Po serii rzutów karnych awansowała drużyna Agrolok Football Team. W grupie B z pierwszego miejsca awansowała drużyna LZS Białkowo, a z drugiego TIRWIT Rembiocha. W finale odbyły się derby Gminy. LZS Gałczewko zmierzyło się z LZS Białkowo. Drużyna z Białkowa zwyciężyła 4:1 zdobywając pierwsze miejsce.

Podczas turnieju został wybrany najlepszy strzelec, którym został Arkadiusz Wąsowski z LZS Białkowo zdobywając sześć bramek. Najlepszym bramkarzem został Mirosław Bartoszewski z LZS Białkowo wpuszczając tylko jedną bramkę przez cały turniej.

 

facebook
youtube
instagram