czwartek 02 Kwiecień 2020
Imieniny: Franciszka, Malwiny i Władysława
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szlachetna Paczka 2019

13 grudnia 2019

7 i 8 grudnia odbył się 19. Finał Szlachetnej Paczki. Jak zwykle wiele osób zaangażowało się w akcję, która polega na przygotowaniu świątecznych prezentów dla osób potrzebujących. W tym roku wsparcie trafiło do 42 rodzin z naszego powiatu, w tym również do mieszkających w naszej gminie.

Już po raz kolejny własną paczkę przygotowali m.in. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gałczewie oraz Radni Gminy. Dzięki ich zaangażowaniu i hojności paczki z prezentami trafiły do samotnej mieszkanki naszej gminy.

Świątecznie przystrojone pudła zawierają m.in.: sprzęt AGD, odzież, artykuły szkolne, zabawki, środki czystości, odzież, a także różnorodne produkty spożywcze o długim terminie przydatności.

Dziękujemy wolontariuszom i darczyńcom za zaangażowanie. Dzięki Wam Święta Bożego Narodzenia dla rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej będą radośniejsze i pełne nadziei.

facebook
youtube
instagram