poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Imieniny: Darii, Mateusza i Marka
bip
  • green

Wrocki zagrały dla WOŚP

16 stycznia 2020

W piątek 10 stycznia 2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wrockach  po raz kolejny odbyła się zbiórka pieniędzy dla Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W trakcie zbiórki można było obejrzeć Jasełka w wykonaniu starszych dzieci oraz występy młodszych uczniów. Ogromną popularnością cieszyła się kawiarenka, gdzie oprócz kawy, można było skosztować przeróżnych słodkości. W tym roku jednak największym hitem okazały się  pyszne, ciepłe gofry, do których zawsze była kolejka.

Na dzieci,  oprócz loteryjki fantowej  czekały inne atrakcje. Mogły skorzystać  z budki fotograficznej, spróbować swoich możliwości w rzucie do celu lub pobawić się dużymi klockami piankowymi.

 Podczas grania odbyły się również liczne licytacje, na których oprócz kubka czy koszulki z logo WOŚP, można było wylicytować bony, rower stacjonarny, monitor, a nawet swojski chleb.

A wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły i naszych dzielnych wolontariuszy, którzy kwestowali również w niedzielę. Łącznie zabraliśmy kwotę 9.489,11 zł.               

 Dziękujemy! :)

Magdalena Barzyk

facebook
youtube
instagram