czwartek 02 Kwiecień 2020
Imieniny: Franciszka, Malwiny i Władysława
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zaproszenie do udziału w badaniu ankietowym

11 grudnia 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, która na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego  realizuje badania ankietowe małych i średnich przedsiębiorstw pod kątem istniejących instrumentów wsparcia oraz deficytów w tym zakresie w ramach projektu "REGIOGMINA - usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia MŚP, działających o model wielopoziomowego zarządzania regionem" zwracamy się do wszystkich mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z terenu Gminy Golub-Dobrzyń z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji badania ankietowego, którego głównym celem jest ocena stopnia zadowolenia przedsiębiorców z pomocy oferowanej im przez instytucje publiczne w województwie kujawsko-pomorskim, a także rozpoznanie oczekiwań przedsiębiorców w tym zakresie.

Niniejsze przedsięwzięcie wpisuje się w projekt badawczy GOSPOSTRATEG – „Regiogmina” współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Jego efektem będzie m.in. wdrożenie innowacyjnego podejścia do stymulowania przedsiębiorczości w gminie za pomocą odpowiednio skomponowanego zestawu instrumentów wsparcia.

W wyniku badania ankietowego, zostanie określone zapotrzebowanie przedsiębiorców na pomoc, co w kolejnej kroku pozwoli na wypracowanie instrumentów dedykowanych mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom, a następnie ich wdrożenie.

Badanie rozpoczęło się 6.12.2019 i potrwa do 20.12.2019 do godz. 23:59.

Aby wypełnić ankietę, prosimy skorzystać z poniższego linku: https://limesurvey.sgh.waw.pl/index.php/186866?lang=pl

Dziękujemy za udział w badaniu.

facebook
youtube
instagram