poniedziałek 25 Maj 2020
Imieniny: Grzegorza, Magdy i Mariusza
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Program Wspólpracy 2019 r.

......................................................
08.10.2018r.

Wójt Gminy Golub-Dobrzyń ogłasza konsultacje projektu uchwały w sprawie w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Golub- Dobrzyń z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 roku".
Opracowywany program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego.

Określa on m.in. zasady, formy i zakres współpracy Gminy Golub-Dobrzyń z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych.

Uwagi można składać w formie pisemnej w terminie od 16 października 2018 r.  do 31 października 2018 r. w Urzędzie Gminy Golub-Dobrzyń, 87-400 Golub-Dobrzyń, Plac Tysiąclecia 25.
 

 
......................................................
 

facebook
youtube
instagram