Aktualności

  • Plakat BUDMA

Promocja Parku Przemysłowo-Technologicznego we Wrockach na BUDMIE

W dniach 1-4 lutego w Poznaniu obędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Będzie to jubileuszowa 30. edycja największych targów budownictwa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi BUDMA tradycyjnie skierowane są do czterech grup zwiedzających: przedstawicieli handlu materiałami budowlanymi, fachowców, architektów i projektantów oraz deweloperów i inwestorów.

W tym roku swoje stoisko na targach BUDMA będzie miała również Gmina Golub-Dobrzyń. Pracownicy Urzędu Gminy w dniach 1-3 lutego będą promować tereny inwestycyjne Parku Przemysłowo-Technologicznego we Wrockach w pawilonie 3, stoisko 41.

Osoby, które w tym czasie będą w Poznaniu i chciałyby otrzymać jednorazową darmową wejściówkę na BUDMĘ prosimy o wiadomość na adres p.skorski@uggolub-dobrzyn.pl. Ilość wejściówek jest ograniczona.

Udział Gminy w tym prestiżowym wydarzeniu możliwy jest dzięki realizowanemu zadaniu pn. Przeprowadzenie działań dot. promocji związanej z terenami inwestycyjnymi w ramach projektu „Przygotowanie i uzbrojenie terenu Parku Przemysłowo-Technologicznego we Wrockach".

Przypomnijmy, że w ramach działań promocyjnych, m.in. powstała specjalna strona dedykowana Parkowi Przemysłowo-Technologicznemu we Wrockach www.investinwrocki.pl oraz nagrano film promocyjny, który mogą Państwo obejrzeć pod linkiem https://youtu.be/1LrMqrrvQpQ

  • autor: Patryk Skorski, data: 2022-01-27

Wstecz