Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

 • Przecięcie wstęgi przez Wójta Marka Ryłowicza

Uroczysty odbiór dróg

26 maja odbył się techniczny odbiór zadania pn. „Rozwój infrastruktury drogowej na terenie gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”. Natomiast wczoraj w Skępsku odbyły się uroczystości z tym związane.
 • Droga w kierunku jeziora Grodno

Nowe drogi w Nowogrodzie

W Nowogrodzie wkrótce zakończone zostaną prace dot. zadań pn. „Remont drogi wewnętrznej na dz. nr 140/1 w miejscowości Nowogród” oraz „Remont drogi wewnętrznej na dz. nr 15/1 i 126/4 w miejscowości Nowogród”.
 • Droga w Gałczewku

Zakończono przebudowę drogi w Gałczewku

W Gałczewku dobiegły końca prace dot. zadania pn. „Przebudowa drogi na dz. nr 13 w miejscowości Gałczewko”. Była to ostatnia przebudowa drogi realizowana w ramach inwestycji pn. „Rozwój infrastruktury drogowej na terenie gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”.
 • „Przebudowa i remont drogi gminnej nr 110225C w miejscowości Krążno”

Nowa nawierzchnia na kolejnych drogach

W gminie Golub-Dobrzyń trwają prace prowadzone w ramach inwestycji pn. „Rozwój infrastruktury drogowej na terenie gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”. W ramach tego projektu wykonano już drogi w Krążnie, w Ostrowitem i Skępsku. Drogi czekają na odbiór.
 • Projekt wstępny elewacji budynku we Wrockach

Gmina ogłasza przetarg

Gmina Golub-Dobrzyń ogłosiła postępowanie na realizację zamówienia pn. „Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”.
 • Prace remontowe na drodze

W Węgiersku ruszyli z budową drogi

W Węgiersku rozpoczęły się prace drogowe związane z realizacją zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 110256C Paliwodzizna-Węgiersk w km od 3+427 do 4+426 w miejscowości Węgiersk”.
 • Wizualizacja nowego budynku szkoły

Ogłoszono przetarg na rozbudowę szkoły

W poniedziałek Gmina Golub-Dobrzyń ogłosiła przetarg na wykonanie zadania pn. „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrowitem”.
 • Informacja o dofinansowaniu

Wykonawca rusza z modernizacją dróg

Z początkiem lutego przekazano plac budowy wykonawcy, Przedsiębiorstwu Robót Drogowych z Lipna w ramach  realizowanego zadania pn. „Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej  poprzez modernizację dróg na terenie gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”.
 • Uroczystość podpisania umowy i przekazania placu budowy

Uroczyste podpisanie umowy i przekazanie placu budowy

Dziś w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Sokołowie odbyła się uroczystość oficjalnego podpisania umowy z Wykonawcą dot. zadania pn. „Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej  poprzez modernizację dróg na terenie gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń” oraz przekazania placu budowy Wykonawcy dot. zadania pn. „Rozwój infrastruktury drogowej na terenie gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”.
 • Uroczysty odbiór dróg

Uroczysty odbiór dróg

W poniedziałek, 12 września we Wrockach miało miejsce uroczyste oddanie do użytku dróg przebudowanych w ramach zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa i warunków infrastruktury drogowej w Gminie Golub-Dobrzyń”.
 • Droga w Lisewie

Trwają przebudowy dróg

Trwają prace związane z realizacją zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa i warunków infrastruktury drogowej w Gminie Golub-Dobrzyń”.
 • Uroczyste przekazanie promes

Gmina z promesą na prawie 3 mln zł

28 lipca w auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku odbyło się uroczyste przekazanie samorządowcom symbolicznych promes Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład – III edycja - Państwowe Gospodarstwa Rolne.
 • Tablica informująca o dofinansowaniu

Gmina pozyskuje kolejne miliony

Gmina Golub-Dobrzyń w ramach III edycji Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych otrzyma 2 940 000,00 zł na zadanie pn. „Rozwój infrastruktury obszarów, w których funkcjonowały zlikwidowane PPGR w granicach gminy wiejskiej Golub-Dobrzyń”.
 • Uroczyste przekazanie promes

Uroczyste przekazanie promes

W dniu dzisiejszym Wójt Marek Ryłowicz razem z innymi włodarzami z terenu całego powiatu golubsko-dobrzyńskiego uczestniczył w spotkaniu z przedstawicielami rządu.
 • Tablica informująca o dofinansowaniu

9 mln zł wsparcia dla Gminy Golub-Dobrzyń

Dziś premier Mateusz Morawiecki ogłosił wyniki II edycji naboru Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. W ramach tego konkursu trzy z czterech złożonych przez Gminę Golub-Dobrzyń wniosków zostały rozpatrzone pozytywnie i otrzymają dofinansowanie o łącznej kwocie 9 085 000,00 zł.
 • Wójt Marek Ryłowicz z zaproszonymi gośćmi

Gmina Golub-Dobrzyń z ponad 4 mln zł na drogi

20 kwietnia w świetlicy wiejskiej we Wrockach odbyła się uroczystość przekazania umowy oraz placu budowy Wykonawcy dot. realizacji zadania pn. realizowanego w ramach otrzymanego dofinansowania z programu Rządowy Fundusz Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.