Aktualności

  • Dzieci

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Dzisiaj jest Wasze święto, dzień, w którym możecie radować się swoją wyjątkowością, radością i beztroską, która towarzyszy dzieciństwu. Z tej okazji pragniemy z całego serca przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia w imieniu całej społeczności Gminy Golub-Dobrzyń. 

Z całego serca życzymy Wam radości, bezpieczeństwa i pełni szczęścia. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech na twarzy, a Wasze marzenia niech staną się rzeczywistością. Miejcie odwagę i wiarę w siebie, aby pokonywać wszelkie trudności, które napotkacie na swojej drodze.

Życzymy Wam również wsparcia ze strony Waszych rodziców, nauczycieli i opiekunów, którzy są obok Was, by dawać Wam miłość, naukę i potrzebną mądrość. Niech każdy dorosły otacza Was troską i gotowością do wysłuchania Waszych potrzeb i problemów.

Drogie Dzieci, pamiętajcie, że jesteście ważne, wyjątkowe i niezastąpione. Dzień Dziecka to czas, kiedy wszyscy powinniśmy przyjrzeć się z wdzięcznością naszej przeszłości, z nadzieją na przyszłość i z miłością dla Was, bo to Wy jesteście naszą największą dumą. Niech Wasze dzieciństwo będzie pełne radości, zabawy i niezapomnianych chwil. 

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

  • autor: Patryk Skorski, data: 2023-06-01
  • Życzenia

Wstecz