Inwestycje

  • Remont świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce

Trwa remont świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce

Wykonawca, firma NAT-BUD Sp. z o.o. zgodnie z umową rozpoczęła prace polegające na remoncie świetlicy realizowane w ramach zadania pn. „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce”.

Cała inwestycja obejmuje szereg prac budowlanych, m.in. roboty rozbiórkowe murowe, odbicie tynków, wykonanie nowych podkładów podposadzkowych, wykonanie posadzek gresowych i z wykładzin obiektowych trudnościeralnych, uzupełnienie ścian i zamurowanie otworów drzwiowych, uzupełnienie tynków ściennych, przygotowanie powierzchni ścian i stropów do malowania, malowanie powierzchni ścian i stropów, wykonanie okładzin ściennych z płytek glazurowych, wymiana stolarki drzwiowej, montaż od wewnątrz pomieszczeń dodatkowej stolarki okiennej, montaż sufitów podwieszanych, układanie przewodów podtynkowych, wymiana opraw oświetleniowych, demontaż grzejników c.o., wymiana baterii umywalkowych i zmywakowych, wymiana umywalek, wymiana rurociągów wodnych na pp i kanalizacyjnych na pvc, wymiana zaworów, demontaż grzejników c.o., montaż ogrzewania grzejnikowego, montaż kotła elektrycznego c.o., montaż osprzętu kotłowego, montaż jednostek wewnętrznych klimatyzacji, montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji, montaż kanałów rurowych, montaż czerpni i wyrzutni, montaż okapu kuchennego, montaż wentylatora łazienkowego.

Obecnie wykonano m.in. nową posadzkę oraz część prac elektrycznych i hydraulicznych. 

Przypomnijmy, że Gmina Golub-Dobrzyń pozyskała 470 593,00 zł na zadanie z zakresu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, w ramach działania ,,Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które pozwoliło na realizację tej inwestycji.    

 

drukuj (Trwa remont świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce)

  • autor: Patryk Skorski, data: 2023-03-21
  • Tablica informacyjna
  • Remont świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce
  • Remont świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce
  • Remont świetlicy wiejskiej w Pustej Dąbrówce

Wstecz