Informacje dla przedsiębiorców

  • Logo ARP

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.

Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.

26 października 2021 r. (wtorek), o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.
Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,
3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
4. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://www.interankiety.pl/f/7pjEjGwL 

Nasi Prelegenci:
Gospodarzem webinaru będzie Joanna Kwitowska-Zawadzka
Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiebiorców w Gdyni, ARP S.A.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości instytucjonalnej, w tym w szczególności w obszarze strategii, rozwoju biznesu i wsparcia sprzedaży. Skuteczna, zadaniowa, relacyjna i merytoryczna z otwartym umysłem i szerokim spojrzeniem na kwestie biznesowe.
Piotr Paczyński
Dyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A.
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Ukończył studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii – Nottingham Trent University – Business School oraz Studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw zdobył w międzynarodowych instytucjach.
Marian Jurzak
Ekspert ds. oceny ryzyka transakcji leasingowych w ARP Leasing 1 Sp. z o.o.
Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców w jednym z największych polskich banków.

O kolejnych webinarach będziemy sukcesywnie informować na stronie www.arp.pl , www.pfr.pl , oraz w naszych mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane linki do rejestracji.

drukuj (Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom)

  • data: 2021-10-21
  • Grafika informacyjna

Wstecz